You are now entering the US website

Daha fazla bilgi ve tam ürün kataloğunu görüntülemek için Tosca’nın İngilizce sitesini ziyaret edin.

 

İngiltere sitesini ziyaret edin

Neden Tosca Yeniden Kullanılabilir Malzemeleri ?

Oluklu kutular ve ahşap paletlerle karşılaştırıldığında, Tosca plastik yeniden kullanılabilir paketleme çözümleri, ne iş yapıyor olursanız olun ürünlerinizi taşımak için akıllıca bir seçimdir.

Daha iyi koruma


Üstün konteyner tasarımımız çabuk bozulan maddeler için daha fazla koruma sağlar ve zararı azaltır.

Daha yüksek tedarik zinciri verimliliği

Standartlaştırılmış kaplama alanına sahip istiflenebilir, rafa veya iç içe yerleştirilebilir yeniden kullanılabilir ürünler sayesinde nakliye, depolama, işçilik ve paketleme verimliliği sağlar.

Daha sürdürülebilir

Yeniden kullanılabilir plastikler, milyonlarca ton tek kullanımlık ambalaj atığını çöp sahalarından uzak tutarak defalarca kullanılabilir.

Daha yüksek kalite


Üstün kaliteli yeniden kullanılabilir malzemeler değiştirilmeden yıllarca dayanır, böylece zaman ve maliyet tasarrufu sağlar.

Yeniden kullanılabilir paketleme çözümlerine yönelik güçlü bir portföy

Tosca, uçtan uca bir düzineden fazla farklı tedarik zincirini kapsayan beş farklı yüksek kaliteli ürün serisine (kasalar, paletler, dökme malzeme kutuları, teşhir standları ve taşıma arabaları) sahiptir. Ayrıca, mevcut bir tasarım ihtiyacınıza uymadığında, amaca uygun bir tasarım oluşturmak için şirket içi üretim ve Ar-Ge kapasitemizden yararlanırız.

Yumurtalar Protein Süt Ürünleri Diğer

Yumurtalarınızı ve kârlılığınızı koruyun. Tosca yeniden kullanılabilir malzemeleri, koruyucu, perakende satışa hazır tasarımlar ve kullanım alanını en üst düzeye çıkaran hafif paletler sayesinde daha iyi koruma, daha az işçilik ve daha fazla satış imkanı sağlar.

 • EU 6317 Yumurta Kasası

  Bu RPC, özellikle yumurta endüstrisi için oluşturulmuştur. Oluklu mukavvaya kıyasla ürün hasarını önemli ölçüde azaltmak için üstün güç ve yapısal bütünlük sağlar ve strecleme maliyetinde  % 50 azalma sağlar.

 • EU 6332 Yumurta Kasası

  Bu RPC, özellikle yumurta endüstrisi için oluşturulmuştur. Oluklu mukavvaya kıyasla ürün hasarını önemli ölçüde azaltmak için üstün güç ve yapısal bütünlük sağlar ve strecleme maliyetinde  % 50 azalma sağlar.

 • Teşhir Standı

  Bu teşhir standının ahşap görünümü, tazelik, geleneksel itina ve yüksek kaliteli bir ürün hissi verir. Modüler sistem, tüm mağaza boyutlarına ve ihtiyaçlarına uyar.

 • Bağımsız Teşhir Ünitesi

  Bu şeffaf dikey teşhir ünitesi ile ürün görünürlüğünü ve satışlarını artırın. Minimum kaplama alanı üzerinde önemli miktarda envanter tutan, güçlü, kolayca yenilenen bir birim oluşturacak şekilde istiflenebilen, perakende satışa hazır konteynerlere sahiptir.

Et endüstrisi için özel olarak tasarlanmış yeniden kullanılabilir plastik katlanır kasalarımız, karton kutulardan 4 kat daha güçlüdür. Katlanabilir kuru-dökme malzeme kasalarımız ve dayanıklı plastik paletlerimiz de hammadelerin depolanması, elleçlenmesi ve taşınması için mükemmel performans gösterir.

 • ¼ Taşıma Arabası / Dolly

  Bu kompakt, mağazada kullanıma hazır taşıma arabası ile nakliye, depolama ve ürün sergileme son derece kolaylaştırılır. Daha hızlı ürün yenileme için ürünleri dar koridorlarda bile kolayca taşıyabilirsiniz.

 • 6419 Polynest

  İç içe geçebilen, istiflenebilir kasalar, ürünleri korurken nakliye, depolama ve perakende alanının verimli kullanımını mümkün kılar. Dayanıklı plastik yapısı mükemmel ürün koruması oluştururken, düşük ağırlığı ise daha kolay kullanım sağlar.

 • 4317 Yeşil RPC

  Bu hafif RPC, ürünleri depolardan doğrudan raflara taşımak için mükemmel bir seçimdir. Düşük ağırlığı taşınmasını kolaylaştırır ve dayanıklı plastik yapı sayesinde kırılgan ürünler için bile güvenli ulaşım sağlar.

 • ¼ Kasa

  Sınırlı alanlarda veya daha az miktarda ürün sergilemek için kusursuz bir çözüm olan kompakt kutumuz, tekerlekler üzerinde çok yönlü depolama olanağı sunar. Perakendeye hazır şekilde kamyondan depolamaya kesintisiz bir geçiş ile zamandan ve işçilikten tasarruf sağlar.

Peynir yapımı ve nakliyesi için parafinli ahşap kaplardan perakende satışa hazır göz alıcı vitrinlere kadar: Tosca yeniden kullanılabilir malzemeleri, süt ürünlerinizi taşımak ve sergilemek için sunulan daha iyi bir yöntemdir.

 • Bağımsız Teşhir Ünitesi

  Bu şeffaf dikey teşhir ünitesi ile ürün görünürlüğünü ve satışlarını artırın. Minimum kaplama alanı üzerinde önemli miktarda envanter tutan, güçlü, kolayca yenilenen bir birim oluşturacak şekilde istiflenebilen, perakende satışa hazır konteynerlere sahiptir.

 • HD 300

  Bu ağır hizmet tipi, çok işlevli taşıma/teşhir ünitesi, içecekler ve diğer ağır sıvılar için mükemmel bir çözüm olup perakende satışta ekstra destek ve kolay erişim sağlar. Temiz, şeffaf tasarım, satışları artırmak için her bir ürünün ön plana çıkmasına imkan tanır.

 • ½ Palet

  Bu çok işlevli yeniden kullanılabilir plastik palet aracılığıyla ürünleri sıradan ahşap paletlerden daha kolay stokta tutun. Doğrudan bir kamyondan perakende koridoruna taşınmak üzere tasarlanan bu ürün, geleneksel rafların yerini alabilir ve teşhir malzemeleri için harcanan zamanı ve maliyeti ortadan kaldırır.

Tosca, ilaç, kimyasallar, tekstil, otomotiv ve kargo gibi gıda dışı ürünlerin yanı sıra, içecek, hazır yiyecekler, deniz ürünleri, gıda malzemeleri, evde alışveriş ve paketleme gibi gıda kategorileri de dahil olmak üzere onlarca sektöre yeniden kullanılabilir paketleme çözümleri sunmaktadır.

 • ¼ Kasa

  Sınırlı alanlarda veya daha az miktarda ürün sergilemek için kusursuz bir çözüm olan kompakt kasa, tekerlekler üzerinde çok yönlü depolama olanağı sunar. Perakendeye hazır şekilde kamyondan depolamaya kesintisiz bir geçiş ile zamandan ve işçilikten tasarruf sağlar.

 • E-Ticaret 6428

  E-ticaret faaliyetleriniz sırasında verimliliği artırmak için tasarlanan bu hafif, yeniden kullanılabilir plastik kasa, mağaza içi siparişten ve eve teslimata kadar tüm aşamalarda e-ticaret sisteminize destek olur.

 • Crystal Clear 632

  Bu RPC’ nin tamamen şeffaf tasarımı, satışları artırmak için her bir ürünün öne çıkmasını sağlar. Ürünleri nakliye sırasında karton kolilerden daha iyi korumak için üstün dayanıklılık ve yapısal bütünlük sunar.

 • Açılı Stand

  Taze meyve-sebze ürünlerine yönelik bu ahşap görünümlü teşhir standı, organik imajı veren görünümüyle daha fazla müşterinin dikkatini üzerine çeker. Kapasite ve görünürlüğü en üst düzeye çıkartan açılı tasarımı ile zemin alanından da tasarruf sağlar.

 • ½ Taşıma Arabası

  Bu kompakt, mağazada kullanıma hazır taşıma arabası ile nakliye, depolama ve ürün sergileme son derece kolaylaştırılır. Daha hızlı ürün yenileme için ürünleri dar koridorlarda bile kolayca taşıyabilirsiniz.

İhtiyacınız olan her şeye sahip tek bir iş ortağı.

Dünyanın en büyük ve en iyi tedarikçileri ve perakendecileri, yeniden kullanılabilir paketleme çözümlerinde bize güveniyor. Bunun birkaç nedenini aşağıda görebilirsiniz.

 • Şirket içi üretim ve Ar-Ge

  Mevcut tasarımlarımızdan biri ihtiyacınıza uymadığında, amaca uygun bir tasarım oluşturmak için şirket içi üretim ve Ar-Ge kapasitemizden yararlanırız. Konteyner renklerini ve markalamayı ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebiliriz.
 • Güçlü portföy

  Yeniden kullanılabilir malzemeler için sunulan geniş portföyümüz, kasalar, paletler, dökme malzeme kutuları, teşhir standları ve taşıma arabaları gibi ürünlerle tüm tedarik zincirinizi uçtan uca kapsar.
 • Hizmet kapsamı

  Müşterilerimiz kazandığında biz de kazanırız. İhtiyaçlarınıza öncelik vereceğimize söz veriyoruz; ister kredi veya leasing ile temin edin, ister kiralayın, isterseniz doğrudan Tosca’dan satın alın: Hizmetlerimiz ve esnekliğimiz bizi farklı kılar.

Köklü deneyim

Yeniden kullanılabilir ürünlerdeki zengin tecrübemiz, Georgia Pacific, Polymer Logistics ve Contraload gibi markalar aracılığıyla 100 yılı aşkın bir sürece yayılmış olup halihazırda Nestle, Walmart ve Tesco gibi dünyanın en büyük ve en iyi tedarikçilerinden ve perakendecilerinden bazıları ile birlikte çalışmaktayız.

Bir Tosca Temsilcisiyle Görüşün

İhtiyaçlarınıza uygun Tosca yeniden kullanılabilir paketleme çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinin. Aşağıdan iletişime geçebilirsiniz.

İsim(Required)
Receive email newsletter

Temsilcimizin size en kısa sürede ulaşabilmesi için, lütfen aşağıya telefon numaranızı bırakınız.